İzmir Çiğli’de bulunan ve Herbalife ürünlerini elden güvenle satın alabileceğiniz ofis, hafta içi sabah saat 07:00 – Akşam Saat 19:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Daha farklı saatlerde gelmeniz gerekiyor ise lütfen arayıp randevu alın. Herbalife Bağımsız Distribütörü İzmir Çiğli’de bulunan ofisimiz Çiğli’de toplu taşıma ile ulaşım için aşağıdaki opsiyonlardan bir tanesini tercih edebilirsiniz.

  • İzban Çiğli İstasyonu

  • Çiğli Belediye Otobüs Durağı

  • Çiğli Yönünden Geçen Minibüsler

  • Özel Araç ile ulaşım (Otopark Var)

Kendi aracınız ile gelmek isterseniz Çiğli Kahveler Durağının arka sokağında bulunan Halk Eğitim Merkezinin 5mt yanındayız.

Herbalife Randevu

Herbalife ürünleri ile ilgili randevu almak , Herbalife ‘ın İzmir’deki Distribütörleri ile tanışmak, ihtiyacınız olan herbal destek için bilgi almak istiyorsanız, 0507 002 67 27 numaralı telefondan iletişime geçin. Destek ve danışmanlık hizmetlerimiz için randevu almanız size ayıracağımız zamanın kaliteli olmasına yardımcı olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederim.

 

Herbalife Bağımsız Distribütörü İzmir Fiyatları

Herbalife fiyatları şehirden şehire veya Herbalife Üyeleri arasında değişmemektedir, Herbalife ürünlerinin perakende satış fiyatları, Herbalife Türkiye tarafından belirlenmiş ve her üyeye bildirilmiştir. Herbalife ürün siparişi verirken veya Herbalife ürünlerini satın almak için ödediğiniz ücretin içinde sadece ürün değil, hizmet ve danışmanlık desteği için ödendiğini unutmayın. Ucuz Herbalife satın almak için harcadığınız efor ve zaman karşılığında tecrübesiz ve müşteri takibi yapmayan distribütörlerden ürün aldığınız zaman, hedeflerinize ulaşmanın çok zor olduğunu fark edeceksiniz.

Kaliteli ve bilgili destek almak için, Herbalife ürünlerini satın alırken, karar vermenize yardımcı lan etkenlerden en önemlisinin fiyat olmaması, hedeflerinize sağlıklı ve kaliteli ulaşmanız için önemlidir.